Стілець Intarsio WAVES чорний каркас/світло-сірий тк.SYDNEY 0820-12 ( WAVESLGY ) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних. Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: металева трубка з порошковим покриттям чорного кольору
Колір сидіння: світло-сірий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 67*60*47 см
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 89 мм |
| Глубина | 52.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,8 |
| Высота сидения | 47 мм |
| Глубина сиденья | 41 |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина | 45 |
| Ширина сиденья | 42 |
Информация для заказа
- Цена: 1 506,18 ₴







