Стілець Intarsio DALE білий метал/сірий тк. ( DALEWHGY ) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних. Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: металева трубка з матовими білими ніжками
Колір сидіння: сірий
Колір каркасу: білий
Розмір коробки: 73*58*51см
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 85 мм |
| Глубина | 53 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 |
| Высота сидения | 49 мм |
| Глубина сиденья | 42 |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина | 48 |
| Ширина сиденья | 48 |
Информация для заказа
- Цена: 1 901,31 ₴








