Матеріал сидіння: оксамитова тканина
Матеріал каркасу: металева трубка з порошковим покриттям напівглянцевого чорного кольору
Колір сидіння: бежевий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 82*44*28 см
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 92.5 мм |
| Глубина | 49 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 |
| Высота сидения | 44 мм |
| Глубина сиденья | 39 |
| Матеріал крісла | оксамитова тканина |
| Ширина | 40,5 |
| Ширина сиденья | 40,5 |
Информация для заказа
- Цена: 1 538,43 ₴







