Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: ніжки з чорним порошковим покриттям з функцією повороту
Колір сидіння: бежевий
Колір каркасу: чорний
Оберт 180º
Розмір коробки: 67*65*51 см
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 85.5 мм |
| Глубина | 61 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 |
| Высота сидения | 48 мм |
| Глубина сиденья | 43 |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина | 57 |
| Ширина сиденья | 39 |
Информация для заказа
- Цена: 4 985,34 ₴







