Керамічний стіл Карло TMT-100 каса голд + чорний - обідній розсувний стіл, який легко впишеться в будь-який інтер'єр від сучасного до класичного. Стільниця, колір каса голд, виготовлена з матової кераміки, яка не лише елегантна але й практична, стійка до подряпин і зносу. Завдяки автоматичному механізму розкладання стіл збільшується з 120 до 150 см, створюючи комфортне середовище для родинного кола чи на виробництві, офісі. Каркас з фарбованого метала чорного кольору. Ніжки у вигляді літери Х.
Цей стіл чудово виглядає і є ідеальним виробом для тих, хто цінує якість та елегантність у меблях, втілення стилю та розумної конструкції, що робить його ідеальним елементом для офісу чи дому, та стане не лише стильним елементом інтер'єру, а й затишним місцем для відпочинку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Каса голд, Белый мрамор, Коричневый, Черный |
| Цвет | Белый мрамор |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раздвижной, раскладной, стол раздвижной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 387.6 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1500 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1200 мм |
| Вес | 63 кг |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | Керамика |
| Каркас, ножки | металл, сталь покрытая краской |
| Царговый пояс стола | металл |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина, см | 80 |
| Форма | прямокутні |
| Материал столешницы | матова кераміка |
| Вид | розкладні |
| Материал основы | фарбований метал |
| Вес (кг) | 63 |
| Категория | Столи обідні |
| Висота, см | 38,76 |
| Довжина, см | 120 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 150 |
| Складання | потребує складання |
| Механізм розкладки | автоматичний |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте







