Стілець Intarsio BULL чорний каркас/світло-сірий ( BULLLGY ): стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних . Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал сидіння: оксамитова тканина
Матеріал каркасу: металева трубка з чорним фарбуванням
Колір сидіння: світло-сірий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 76*66,5*52 см
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 87 мм |
| Глубина | 57 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 |
| Высота сидения | 48 мм |
| Глубина сиденья | 50 |
| Матеріал крісла | оксамитова тканина |
| Ширина | 48 |
Информация для заказа
- Цена: 2 458,62 ₴










