Стілець Intarsio FIFI чорний каркас/кремово-білий Teddy ( FIFICRWH ): стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних . Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал сидіння: Teddy
Матеріал каркасу: металева трубка з чорним фарбуванням
Колір сидіння: кремово-білий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 72*70*55 см
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет каркаса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.5 |
| Высота | 86 мм |
| Высота сидения | 50 мм |
| Глубина | 57 мм |
| Глубина сиденья | 46 |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Цвет | кремово-білий |
| Ширина | 48 |
Информация для заказа
- Цена: 3 846,08 ₴










