Керамічний стіл TM-76 Петра Грей - обідній розсувний стіл, який легко впишеться в будь-який інтер'єр від сучасного до класичного. Стільниця, колір сірий мармур, виготовлена з матової кераміки та матового МДФ, який не лише елегантний але й практичний, стійкий до подряпин і зносу. Завдяки автоматичному механізму розкладання стіл вміщує 4-6 осіб, створюючи комфортне середовище для приємних моментів в родинному колі. Каркас з фарбованого дерева чорного кольору додає природної теплоти та шарму. Пластикові заглушки захищають підлогове покриття від подряпин.
Цей стіл чудово виглядає і є ідеальним виробом для тих, хто цінує якість та елегантність у меблях, втілення стилю та розумної конструкції, що робить його ідеальним елементом для офісу чи дому, та стане не лише стильним елементом інтер'єру, а й затишним місцем для відпочинку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | стол раздвижной, раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Черный, Белый + Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1600 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | Дерево, натуральное дерево |
| Столешница | МДФ, Керамика |
| Царговый пояс стола | МДФ крашеный |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 57 |
| Вес (кг) | 57 |
| Вид | розкладні |
| Висота, см | 76 |
| Довжина, см | 120 |
| Категория | Столи обідні |
| Максимальна довжина стільниці, см | 160 |
| Материал основы | фарбоване дерево |
| Материал столешницы | матова кераміка, матове МДФ |
| Матеріал вкладки | матова кераміка, матове МДФ |
| Механізм розкладки | автоматичний |
| Складання | потребує складання |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 80 |
Информация для заказа
- Цена: 13 455 ₴












