Стілець H-261 bis alu Крем / Крем ( H261BISKK ) : стильна і сучасна модель від відомої , Польської меблевої компанії Signal. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Екошкіра,
Глибина (сидіння): 38,
Вага: 4.5,
Колір: Кремовий,
Країна виробник: Китай,
Висота: 96,
Ширина: 40,
Висота (сидіння): 45
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 96 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Экокожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 |
| Высота сидения | 45 мм |
| Глубина сиденья | 38 |
| Матеріал крісла | Екошкіра |
| Упакування | 4 шт. в 1 упаковці |
| Цвет каркаса | вершковий |
Информация для заказа
- Цена: 1 575,62 ₴



