Комплект журнальних столів CT-35 Лоренза петра грей + чорний - стильний елегантний комплект з журнальних столиків, які стануть відмінним доповненням до інтер’єру і вразять Вас з першого погляду чи будь-якого гостя.
Два столика з розмірами: діаметр 80,60 см, висота 45,40 см. Обидва столики круглі стільниці з практичної глянцевої кераміки стійкої до подряпин і зносу. Колір петра грей. Каркас металевий пофарбований у чорний колір. Пластикові заглушки захищають підлогове покриття від подряпин.
Ці столики мають зручну, стійку конструкцію, яка гарантує довговічність та надійність. Їх стильний дизайн і практичність робить їх ідеальним вибором для вітальні, спальні, лоджії, а також у приймальні чи кабінеті. Крім того, завдяки можливості складання, вони легко зберігаються і переміщаються, що робить їх надзвичайно зручними у використанні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковое |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | круглая |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Петра Грей, Черный, Серый |
| Габаритные размеры столика | |
| Вес столика | 29.8 кг |
| Высота столика | 450 мм |
| Глубина столика | 800 мм |
| Длина столика | 800 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | сталь покрытая краской, металл |
| Столешница | Керамика |
| Дополнительные характеристики столика | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 29.8 |
| Висота, см | 45,40 |
| Діаметр, см | 80,60 |
| Категория | Журнальні столи |
| Материал основы | фарбований метал |
| Материал столешницы | матова кераміка |
| Складання | потребує складання |
| Форма | круглі |
Информация для заказа
- Цена: 6 975 ₴




