ТБ-тумба "Палермо" чорний онікс - елегантна ТБ-тумба з прямокутною формою стільниці, яка виготовлена з матової кераміки та матового МДФ, надаючи вишуканий вигляд. Тумба має два місткі висувні ящики, а також відкриту полицю і є справжнім універсалом у своєму роді, легко впишеться в різноманітні стилі та служитиме для різних потреб.
Основа з чорного фарбованого металу, дерева виконана з вищою мірою надійності та додає незвичайну легкість конструкції. Пластикові заглушки, які додають практичності, захищають підлогове покриття від подряпин.
ТВ-тумба чудово виглядає і є ідеальним виробом для тих, хто цінує якість та елегантність у меблях, втілення розкоші та елегантності. Тумба відзначається стильним виконанням у сучасному стилі, що поєднує елементи Лофт та Скандинавського дизайну, це втілення сучасного стилю та розумної конструкції, що робить її ідеальним елементом для дому чи офісу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Функциональное назначение | Под аудио-видео аппаратуру, Под плазменный и ЖК телевизор, Под ЭЛТ телевизор, Под домашний кинотеатр |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 430 мм |
| Глубина тумбы | 2000 мм |
| Ширина тумбы | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево, металл |
| Ножки | металл |
| Фасады | натуральное дерево, МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 75 |
| Висота, см | 43 |
| Довжина, см | 200 |
| Категория | Журнальні столи |
| Материал основы | дерево, фарбований метал |
| Материал столешницы | матова кераміка, матове МДФ |
| Особенности | С ящиками |
| Складання | потребує складання |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 40 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте












