Розміри:
висота/глибина сидіння/ загальна ширина/ висота сидіння:
91/39/45/51
оксамит, колір: світло-бежевий 40 / метал, колір: чорний мат Висота: 91 Ширина: 45 Глибина сидіння: 39 Висота сидіння: 51 Матеріал сидіння стільниці: оксамитова тканина Матеріал каркасу: метал Колір сидіння стільниці: темно-бежевий Колір каркасу: Чорний
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
висота/глибина сидіння/ загальна ширина/ висота сидіння:
91/39/45/51
оксамит, колір: світло-бежевий 40 / метал, колір: чорний мат Висота: 91 Ширина: 45 Глибина сидіння: 39 Висота сидіння: 51 Матеріал сидіння стільниці: оксамитова тканина Матеріал каркасу: метал Колір сидіння стільниці: темно-бежевий Колір каркасу: Чорний
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Вельвет, Велюр, Бархат |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 91 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 51 мм |
| Высота табуретки | 91 мм |
| Глубина сиденья | 39 |
| Основной обивочный материал | велюр |
| Тип основания | Ножки |
| Ширина | 45 |
Информация для заказа
- Цена: 1 695,23 ₴



