Стіл МДФ TM-35 матовий білий - вишуканий обідній розкладний круглий стіл від Vetro, який об'єднує в собі елегантний дизайн та надійну конструкцію. Виготовлений із найвищою увагою до деталей, він обіцяє не лише забезпечити комфорт під час обіду, але й стати перлиною вашого інтер'єру.
1.Елегантний дизайн: Кругла форма стільниці з матового МДФ надають столу сучасний і розкішний вигляд, що чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Стільниця білого кольору. Каркас з дерева бук і фарбованого металу чорного кольору надає стильний вигляд.
2. Висока якість матеріалів: матове МДФ забезпечує стійкість до подряпин і вологості.
3. Функціональність: Прекрасне доповнення до вашого інтер'єру та комфортне місце для спільних приємних моментів з рідними та близькими. Ідеальний елемент для дому чи офісу.
4. Простота збірки: Легка в установці та зручна у використанні.
Цей обідній стіл - ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, стиль та зручність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Черный, Бук натуральный |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 11.15 кг |
| Высота стола | 730 мм |
| Длина стола | 800 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл, натуральное дерево, сталь покрытая краской |
| Столешница | МДФ |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 11.15 |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 73 |
| Діаметр, см | 80 |
| Категория | Столи обідні |
| Материал основы | дерево бук, фарбований метал |
| Материал столешницы | матове МДФ |
| Складання | потребує складання |
| Форма | круглі |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте









