Cтілець M-71 гірчичний + чорний - втілення розкішного комфорту і вишуканості у світі меблів. Зручність і стиль поєднуються в цьому шедеврі дизайну, створюючи враження естетичної досконалості.
Елегантна оббивка із тканини, яка виглядає не лише стильно, але і відчувається неймовірно приємно на дотик, створює атмосферу розкоші в будь-якому приміщенні. Ця тканина також відзначається високою міцністю, що робить стілець ідеальним вибором для щоденного використання.
Металевий каркас, який пофарбовано у чорний колір, виглядає не лише стійко і надійно, але і додає модерністського шарму.
Від кухні до вітальні, від офісу до ресторану — стілець вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність. Цей стілець стане не тільки стильним акцентом, але й виразом вашого прагнення до якості та комфорту, де кожна деталь має значення.
Розміри: 46х55.5х87 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | 4 ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Желтый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Горчичный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 550.5 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Ткань |
| Сиденье | металл, ткань |
| Спинка | металл, ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 6.75 |
| Висота до сидіння, см | 49.5 |
| Висота, см | 87 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 55.5 |
| Материал основы | фарбований метал |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 46 |
- Цена: 2 655 ₴








