Cтілець M-100 гірчичний + чорний — це елегантний та стильний меблевий елемент, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр, ідеальний вибір для комфортного та стильного інтер'єру.
Вишукані кольори додають стільцю шарму, оббивка - високоякісна тканина, яка додасть м'якості та елегантності, металеві ніжки пофарбовані у чорний колір. Металевий корпус гарантує надійність та довговічність. Завдяки міцній конструкції з використанням якісних матеріалів, цей стілець є надзвичайно надійним і зручним для використання. Його ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить його привабливим додатком до будь-якого столу чи іншого меблевого елементу. Створіть затишок та стиль у вашому приміщенні за допомогою стільця М-100.
Розміри: 55 х 53 х 77 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | 4 ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Желтый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Горчичный |
| Цвет (ножки) | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 770 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Ткань |
| Сиденье | металл, ткань |
| Спинка | металл, ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 7.8 |
| Висота до сидіння, см | 46 |
| Висота, см | 77 |
| Глибина сидіння, см | 44 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 53 |
| Материал основы | фарбований метал |
| Матеріал оббивки | букле |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 55 |
- Цена: 5 175 ₴







