1.Елегантний дизайн: Кругла форма та матова кераміка кольору айс грей надають столу сучасний і розкішний вигляд, що чудово впишеться в будь-який інтер'єр.
2.Міцна опора: Центральна ніжка з фарбованого металу та металевого круглого млинця чорного кольору забезпечує максимальну стабільність і підтримку.
2. Висока якість матеріалів: Матова кераміка забезпечує стійкість до подряпин.
3. Порошкове покриття каркасу: Захист від корозії та подовження терміну служби столу.
4. Функціональність: Прекрасне доповнення до вашого інтер'єру та комфортне місце для спільних приємних моментів з рідними та близькими. Ідеальний елемент для дому чи офісу.
5. Простота збірки: Легка в установці та зручна у використанні.
Цей обідній стіл - ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, стиль та зручність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Айс Грей |
| Цвет каркаса | Серый |
| Форма столешницы | круглая |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 24.8 кг |
| Высота стола | 76 мм |
| Длина стола | 900 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота | 760 мм |
| Глубина | 900 мм |
| Длина | 900 мм |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл, сталь покрытая краской |
| Столешница | Керамика |
| Каркас | Сталь |
| Опоры | металл |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 24.8 |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 76 |
| Діаметр, см | 90 |
| Категория | Столи обідні |
| Материал основы | фарбований метал |
| Материал столешницы | матова кераміка |
| Складання | потребує складання |
| Форма | круглі |
| Размеры столешницы | |
| Глубина столешницы | 900 мм |
| Длина столешницы | 900 мм |
- Цена: 5 355 ₴




