Вишуканий сірий колір додає шарму, оббивка тканина букле – ідеальний матеріал для оббивки меблів, міцний та зносостійкий, м'який та гладкий, практичний та витончений. Каркас з масиву дерева, дерева модрини та фанери гарантують надійність та довговічність, є надзвичайно надійними і зручними для використання, поворотний механізм – металеве поворотне коло на 360 градусів. Наповнювач пінополіуретан (ППУ) та макроволокно.
Його ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить його привабливим додатком до меблів. Від спальні до вітальні, від приймальні до кабінету, від бару до ресторану — крісло вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність. Завдяки елегантному дизайну крісло стане не тільки стильним акцентом, але й виразом вашого прагнення до якості та комфорту, де кожна деталь має значення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Основание кресла | Вращающееся |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Тип опор | Круг |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 710 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево, деревянный брус, фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Подлокотник | фанера, деревянный брус |
| Сиденье | деревянный брус, фанера, натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево, деревянный брус, фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 26 |
| Висота до сидіння, см | 49 |
| Висота, см | 71 |
| Глибина сидіння, см | 50 |
| Категория | Крісла |
| Максимальна глибина сидіння, см | 76 |
| Материал каркаса | масив дерева + дерево модрини + фанера |
| Матеріал оббивки | букле |
| Наповнювач сидіння | макроволокно, пінополіуретан (ППУ) |
| Особенности | поворотні |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 75 |
- Цена: 13 455 ₴












