Пуф "Ріко" сірий + срібло - це втілення розкоші та функціональності. Оббивка з м'якого та приємного на дотик велюру в сірому кольорі надає йому розкішний вигляд, а основа з хромованої сталі сріблястого відтінку забезпечує міцність і стійкість. Його ергономічна форма та розмір ідеально підходять для використання як додаткового сидіння, місця для відпочинку або навіть як столик для серветок або книг.
Пуф має високу навантажувальну здатність, що робить його практичним і функціональним елементом меблів у будь-якому приміщенні. Його легко переміщувати завдяки невеликій вазі. Крім того, його стильний дизайн створить атмосферу розкоші та елегантності у вашому будинку чи офісі, а ви будете насолоджуватися комфортом і стилем. Приємні дрібниці для будинку завжди створюють особливу атмосферу затишку, і принесуть у ваш інтер'єр елегантність і шарм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Материал каркаса | хромированная сталь |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Обивочный материал | Велюр |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Подиум |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Высота | 480 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Длина | 420 мм |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Наличие ящика | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8 |
| Висота, см | 48 |
| Діаметр, см | 42 |
| Категория | Стільці |
| Материал основы | хромована сталь |
| Матеріал оббивки | велюр |
| Складання | потребує складання |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте






