Стіл МДФ + матове скло TML-522 макіато - обідній розсувний стіл, який легко впишеться в будь-який інтер'єр від сучасного до класичного. Стільниця, кольору макіато мармур, виготовлена з матового гартованого скла і матового МДФ, яка не лише елегантна але й практична, стійка до подряпин і зносу. Завдяки механізму розкладання книжка-автомат стіл збільшується з 140 до 180 см, створюючи комфортне середовище для приємних моментів в родинному колі. Каркас з матового гартованого скла і матового МДФ кольору макіато додає природної теплоти та шарму. Каркас оригінальної форми додає вишуканості до сучасного стилю. Вкладка столу виконана з матового МДФ.
Цей стіл чудово виглядає і є ідеальним виробом для тих, хто цінує якість та елегантність у меблях, втілення стилю та розумної конструкції, що робить його ідеальним елементом для офісу чи дому, та стане не лише стильним елементом інтер'єру, а й затишним місцем для відпочинку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | раздвижной, стол раздвижной, раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Цвет каркаса | Кофе, Натуральный |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 83 кг |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1400 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1800 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1400 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | МДФ, стекло |
| Столешница | стекло, МДФ, каленое стекло |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 83 |
| Вид | розкладні |
| Висота, см | 76 |
| Довжина, см | 140 |
| Категория | Столи обідні |
| Максимальна довжина стільниці, см | 180 |
| Материал основы | матове гартоване скло, МДФ |
| Материал столешницы | матове гартоване скло, МДФ |
| Матеріал вкладки | матове гартоване скло, МДФ |
| Механизм | книжка-автомат |
| Складання | потребує складання |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 80 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте












