Стілець S-120 сірий велюр від Vetro Mebel — це елегантний та стильний меблевий елемент, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Його велюр створює відчуття розкоші та комфорту, додаючи приміщенню елегантності. Металевий корпус гарантує надійність та довговічність. Завдяки міцній конструкції з використанням якісних матеріалів, цей стілець є надзвичайно надійним і зручним для використання. Його ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить його привабливим додатком до будь-якого столу чи іншого меблевого елементу.
Розміри: 44 х 45 х 100 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Полозья |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Хром |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл, хромированный металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр |
| Спинка | велюровая ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 6 |
| Висота до сидіння, см | 47 |
| Висота, см | 100 |
| Глибина сидіння, см | 45 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 50 |
| Материал основы | хромована сталь |
| Матеріал оббивки | велюр |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 44 |
Информация для заказа
- Цена: 2 925 ₴












