Барний стілець B-06 чорний - стильний та сучасний дизайн, що робить його ідеальним для барів, кафе, ресторанів і домашньої кухні. Високий якісний металевий каркас, сидіння з пластику, зручна підставка для ніг - це стійкість, міцність, довговічність та комфорт. Цей барний стілець стане не лише функціональним меблевим елементом, а й стильним акцентом, підкреслюючи ваш особистий смак та атмосферу приміщення. Має зручну підставку для ніг і спинку. Ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить привабливим додатком до будь-яких меблів. Від кухні до вітальні, від офісу до ресторану — вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність.
Розміри: 43х35х84 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | 4 ножки, Ножки |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | металл, пластик |
| Спинка | металл, пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8 |
| Висота до сидіння, см | 73 |
| Висота, см | 84 |
| Глибина сидіння, см | 35 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 50 |
| Материал основы | фарбований метал |
| Матеріал оббивки | пластик |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 43 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте











