Елегантна оббивка з велюру сірого кольору, прошита трикутниками, виглядає не лише стильно, але і відчувається неймовірно приємно на дотик, створює атмосферу розкоші в будь-якому приміщенні і робить стілець ідеальним вибором для щоденного використання.
Каркас з фарбованого металу чорного кольору, виглядає не лише стійко і надійно, але і додає модерністського шарму.
Пластикові заглушки захищають підлогове покриття від подряпин.
Завдяки міцній конструкції з використанням якісних матеріалів, цей стілець є надзвичайно надійним і зручним для використання.
Напівкругла спинка, підлокітники і ергономічна форма додадуть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить стілець привабливим додатком до будь-якого столу чи іншого меблевого елементу.
Від кухні до вітальні, від офісу до ресторану — стілець вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність. Цей стілець стане не тільки стильним акцентом, але й виразом вашого прагнення до якості та комфорту, де кожна деталь має значення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | 4 ножки, Ножки |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Подлокотник | сталь |
| Сиденье | велюр, металл |
| Спинка | металл, велюровая ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8 |
| Висота до сидіння, см | 49 |
| Висота, см | 86 |
| Глибина сидіння, см | 45 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 59 |
| Материал основы | фарбований метал |
| Матеріал оббивки | велюр |
| Особенности | з підлокітниками |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 58 |
- Цена: 4 005 ₴












