Журнальний стіл CP-1 тонований + срібло - елегантний журнальний стіл з квадратною формою стільниці. Стільниця виготовлена із тонованого гартованого скла, надаючи столу вишуканий вигляд. Опора з хромованої сталі срібного кольору виконана з вищою мірою надійності та додає незвичайну легкість конструкції.
Цей стіл чудово виглядає і є ідеальним виробом для тих, хто цінує якість та елегантність у меблях, втілення розкоші та елегантності. Цей стіл відзначається стильним виконанням у сучасному стилі, що поєднує елементи Лофт та Скандинавського дизайну.
Унікальна універсальність столу проявляється у його здатності легко вписуватися в різноманітні інтер'єри. Цей стіл – втілення сучасного стилю та розумної конструкції, що робить його ідеальним елементом для дому чи офісу.
Розміри: ширина 80 см, довжина 80 см, висота 45.5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковое |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип опор | Ножки, Скульптура |
| Форма столешницы | квадратная |
| Цвет | Прозрачный |
| Цвет (оттенок) мебели | Серебро |
| Габаритные размеры столика | |
| Вес столика | 19 кг |
| Высота столика | 455 мм |
| Глубина столика | 800 мм |
| Длина столика | 800 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | сталь покрытая краской, металл, сталь, хромированная сталь |
| Столешница | каленое стекло, стекло тонированное, стекло |
| Фасады | стекло |
| Дополнительные характеристики столика | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 19 |
| Висота, см | 45.5 |
| Довжина, см | 80 |
| Категория | Журнальні столи |
| Материал основы | хромована сталь |
| Материал столешницы | глянцеве гартоване скло |
| Складання | потребує складання |
| Форма | квадратні |
| Ширина, см | 80 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте









