Комплект журнальних столів CI-1 білий мармур + срібло - стильний елегантний комплект з журнальних столиків, які стануть відмінним доповненням до інтер’єру і вразять Вас з першого погляду чи будь-якого гостя.
Два столика з розмірами: діаметр 60, 46 см, висота 60, 50 см. Обидва столики круглі стільниці з практичного глянцевого гартованого скла стійкого до подряпин і зносу. Колір білий мармур. Каркас хромована сталь. Пластикові заглушки захищають підлогове покриття від подряпин.
Ці столики мають зручну, стійку конструкцію, яка гарантує довговічність та надійність. Їх стильний дизайн і практичність робить їх ідеальним вибором для вітальні, спальні, лоджії, а також у приймальні чи кабінеті. Крім того, завдяки можливості складання, вони легко зберігаються і переміщаються, що робить їх надзвичайно зручними у використанні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковое |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | круглая |
| Цвет | Белый мрамор |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры столика | |
| Вес столика | 18 кг |
| Высота столика | 180 мм |
| Глубина столика | 600 мм |
| Длина столика | 600 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | хромированная сталь |
| Столешница | каленое стекло |
| Дополнительные характеристики столика | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Состав комплекта | |
| Комплект | 2 шт в комплекті |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте





