Консоль CD-3 прозорий + срібло - консоль від Vetro, яка вражає ідеальним поєднанням елегантності та практичності.
Стільниця глянцевого гартованого скла, надає консолі вишуканий вигляд і робить стільницю міцною і довговічною. Оригінальний металевий каркас, сріблястого кольору, додає сучасний вигляд та забезпечує надійність. Пластикові заглушки захищають підлогове покриття від подряпин.
Консоль є ідеальним виробом для тих, хто цінує якість та елегантність у меблях, втілення стилю та розумної конструкції, що робить її ідеальним елементом для офісу чи дому. Стане не лише стильним елементом інтер'єру, а й допоможе у розміщенні документів, книг, фотографій або інших необхідних предметів, допомагаючи в організації робочого місця або забезпеченні комфорту та зручності дома.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | консоль |
| Тип установки консоли | напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры консоли | |
| Высота консоли | 78 см |
| Глубина консоли | 40 см |
| Ширина консоли | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | сталь, хромированная сталь |
| Ножки | сталь, металл |
| Столешница | стекло |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Комплектация | |
| Пуфик | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 22 |
| Висота, см | 78 |
| Довжина, см | 120 |
| Категория | Для вітальні |
| Материал основы | хромована сталь |
| Материал столешницы | глянцеве гартоване скло |
| Складання | потребує складання |
| Форма | прямокутні |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина, см | 40 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте










