1.Елегантний дизайн: Кругла форма та скло надають столу сучасний і розкішний вигляд, що чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Каркас з перехрещених трьох ніг срібного кольору надає стильний вигляд.
2. Висока якість матеріалів: Глянцеве гартоване скло забезпечує стійкість до подряпин і вологості.
3. Порошкове покриття каркасу: Захист від корозії та подовження терміну служби столу.
4. Практичність: Пластикові заглушки захищають підлогове покриття від подряпин.
5. Функціональність: Прекрасне доповнення до вашого інтер'єру та комфортне місце для спільних приємних моментів з рідними та близькими. Ідеальний елемент для дому чи офісу.
5. Простота збірки: Легка в установці та зручна у використанні.
Розміри: ширина 80 см, висота 73 см
Цей обідній стіл - ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, стиль та зручність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Да |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Прозрачный |
| Цвет каркаса | Хром, Серый |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 18 кг |
| Высота стола | 730 мм |
| Длина стола | 800 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл, хромированная сталь |
| Столешница | стекло, каленое стекло |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 18 |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 73 |
| Діаметр, см | 80 |
| Категория | Столи обідні |
| Материал основы | хромована сталь |
| Материал столешницы | глянцеве гартоване скло |
| Складання | потребує складання |
| Форма | круглі |
- Цена: Цену уточняйте












