Cтілець N-41 блакитний топаз велюр + білий - це елегантний та стильний меблевий елемент, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр, ідеальний вибір для комфортного та стильного інтер'єру.
Вишукані кольори додають стільцю шарму, оббивка - високоякісна тканина велюр, яка додасть м'якості та елегантності, металеві ніжки пофарбовані у білий колір та мають пластикові заглушки від дряпання підлоги. Металевий корпус гарантує надійність та довговічність. Завдяки міцній конструкції з використанням якісних матеріалів, цей стілець є надзвичайно надійним і зручним для використання. Його ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить його привабливим додатком до будь-якого столу чи іншого меблевого елементу. Від кухні до вітальні, від офісу до ресторану — стілець вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність. Цей стілець стане не тільки стильним акцентом, але й виразом вашого прагнення до якості та комфорту, де кожна деталь має значення.
Розміри: 44х50х90см. Вага: 5кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | 4 ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Голубой |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Голубой |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр, металл |
| Спинка | металл, велюровая ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5 |
| Висота до сидіння, см | 50 |
| Висота, см | 90 |
| Глибина сидіння, см | 39 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 50 |
| Материал основы | фарбований метал |
| Матеріал оббивки | велюр |
| Складання | потребує складання |
| Цвет | блакитний топаз |
| Ширина сидіння, см | 44 |
- Цена: 1 755 ₴







