Керамічний стіл TML-825 неро маркіна + чорний - ультрасучасний обідній розкладний стіл, який легко впишеться в будь-який інтер'єр від сучасного до класичного. Стільниця, колір неро маркіна, виготовлена з матової італійської кераміки, яка не лише елегантна але й практична, стійка до подряпин і зносу. Завдяки поворотному боковому механізму розкладання столу збільшується на 60 см, створюючи комфортне середовище для родинного кола чи на виробництві, офісі. Основа: колір чорний; матеріал - скловолокно та нержавіюча сталь.
Цей стіл чудово виглядає і є ідеальним виробом для тих, хто цінує якість та елегантність у меблях, втілення стилю та розумної конструкції, що робить його ідеальним елементом для офісу чи дому, та стане не лише стильним елементом інтер'єру, а й затишним місцем для відпочинку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | раздвижной, стол раздвижной, раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Овальный |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Неро Маркина |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 130 кг |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1400 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2000 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1400 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | стекло, сталь, хромированная сталь |
| Столешница | Керамика |
| Царговый пояс стола | металл |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 130 |
| Вид | розкладні |
| Висота, см | 76 |
| Довжина, см | 140 |
| Категория | Столи обідні |
| Максимальна довжина стільниці, см | 200 |
| Материал основы | скловолокно, нержавіюча сталь |
| Материал столешницы | матова італійська кераміка |
| Механизм | поворотні |
| Складання | потребує складання |
| Форма | Овальный |
| Ширина, см | 90 |
- Цена: Цену уточняйте












