Софа "Валентіно" сірий - чудова пряма розкладна софа з електро-реклайнером здатна створити атмосферу затишку та елегантності в будь-якому інтер'єрі, ідеально підходить для вітальні, кабінету або будь-якого іншого приміщення, елегантний, комфорний та сучасний вигляд додасть шарму будь-якому інтер'єру. Завдяки оббивці з шенілу та надійній основі фарбованого металу та каркасу з масиву дерева, він не лише виглядає шикарно, але й забезпечує надійність і довговічність конструкції і прослужить вам довгі роки. Зручні м'які сидіння і підлокітники забезпечують відмінну підтримку для тіла під час відпочинку. Наповнювач сидіння з пінополіуретану (ППУ) забезпечує зручність і м'якість сидіння, що дозволить вам розслабитися після напруженого дня.
Зробіть свій простір особливим з цією елегантною та функціональною софою, яка обов'язково приверне увагу всіх ваші гостей!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие спального места | Да |
| Обивочный материал | Шенилл |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Да |
| Количество подлокотников | 2 шт |
| Наличие спинки | Да |
| Габаритные размеры софы | |
| Высота сиденья софы | 81 см |
| Высота софы | 98 см |
| Глубина софы | 103 см |
| Длина софы | 206 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 81 см |
| Длина спального места | 206 см |
| Ширина спального места | 103 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, деревянный брус |
| Ножки | металл |
| Основание спального места | натуральное дерево, деревянный брус |
| Подлокотник | деревянный брус |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | не съемные, спинки |
| Съемные чехлы | не съемные |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 125 |
| Висота, см | 81-98 |
| Категория | Дивани |
| Максимальна глибина сидіння, см | 103-108 |
| Максимальная высота | 98 |
| Материал каркаса | масив дерева |
| Материал основы | фарбований метал |
| Матеріал оббивки | шеніл |
| Наповнювач сидіння | пінополіуретан (ППУ) |
| Особенности | з електро-реклайнером |
| Складання | потребує складання |
| Форма | прямі |
| Ширина сидіння, см | 206 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте












