Шезлонг Рим - вражає своєю винятковою якістю та сучасним дизайном. Його зручність і досконалість в поєднанні з використанням високоякісної бавовниа для оббивки, дерево модрина, фанера та масив дерева для каркасу, а також пінополіуретан для наповнення сидіння, роблять його ідеальним вибором для створення сучасного та комфортного інтер'єру.
Можливість легкої комбінації модулів дозволяє досягти досконалості в будь-якому просторі, це відмінний вибір для елегантного та практичного приміщення, дозволяючи вам творити власний унікальний інтер'єр, підлаштовуючи його під ваш смак та потреби
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Длина | 151 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 14 |
| Висота до сидіння, см | 38 |
| Висота, см | 68 |
| Высота сидения | 38 мм |
| Глибина сидіння, см | 120 |
| Категория | Дивани |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Максимальна глибина сидіння, см | 151 |
| Материал | Дерево |
| Материал каркаса | масив дерева + дерево модрини + фанера |
| Материал основы | Пластик |
| Матеріал оббивки | бавовна |
| Матрас | Да |
| Наличие колесиков | Нет |
| Наповнювач сидіння | пінополіуретан (ППУ) |
| Складання | потребує складання |
| Форма | модульні |
| Цвет | сріблясто-сірий |
| Ширина | 87 |
| Ширина сидіння, см | 87 |
Информация для заказа
- Цена: 9 675 ₴







