Кутовий сегмент Рим - це елегантний та стильний меблевий елемент, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр, ідеальний вибір для комфортного та стильного інтер'єру.
Його зручність і досконалість в поєднанні з використанням високоякісної бавовни для оббивки, дерево модрина, фанера та масив дерева для каркасу, а також пінополіуретан для наповнення сидіння, роблять його ідеальним вибором для створення сучасного та комфортного інтер'єру. Можливість легкої комбінації кутового сегменту дозволяє досягти досконалості в будь-якому просторі, це відмінний вибір для елегантного та практичного приміщення, дозволяючи вам творити власний унікальний інтер'єр, підлаштовуючи його під ваш смак та потреби.
Розміри: ширина сидіння – 94 см, максимальна глибина сидіння 94 см, глибина сидіння – 64 см, висота до сидіння 38 см, висота 68 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | не раскладывается |
| Тип дивана | модульный |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Колесики | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 68 см |
| Высота посадочной части дивана | 38 см |
| Габаритные размеры кушетки | |
| Высота кушетки | 68 см |
| Высота сиденья кушетки | 38 см |
| Глубина кушетки | 94 см |
| Длина кушетки | 94 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, деревянный брус, фанера |
| Опоры | дерево, пластик |
| Основание спального места | натуральное дерево, фанера, деревянный брус |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Сторона угла дивана | взаимозаменяемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 31 |
| Висота до сидіння, см | 38 |
| Висота, см | 68 |
| Глибина сидіння, см | 64 |
| Глубина дивана | 94 см |
| Длина дивана | 94 см |
| Категория | Дивани |
| Максимальна глибина сидіння, см | 94 |
| Материал каркаса | масив дерева + дерево модрини + фанера |
| Материал основы | Пластик |
| Матеріал оббивки | бавовна |
| Наповнювач сидіння | пінополіуретан (ППУ) |
| Складання | потребує складання |
| Форма | кутові |
| Ширина сидіння, см | 94 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте












