Пуф Рим - це втілення розкоші та функціональності. Прямокутна форма, зручність і досконалість в поєднанні з використанням високоякісної бавовни для оббивки; дерево модрина, фанера та масив дерева для каркасу, а також пінополіуретан для наповнення сидіння, роблять його ідеальним вибором для створення сучасного та комфортного інтер'єру. Можливість легкої комбінації з іншими елементами дозволяє досягти досконалості в будь-якому просторі. Це відмінний вибір для елегантного та практичного приміщення, дозволяючи вам творити власний унікальний інтер'єр, підлаштовуючи його під ваш смак та потреби.
Пуф має високу навантажувальну здатність, що робить його практичним і функціональним елементом меблів у будь-якому приміщенні. Його легко переміщувати завдяки невеликій вазі. Крім того, його стильний дизайн створить атмосферу розкоші та елегантності у вашому будинку чи офісі, а ви будете насолоджуватися комфортом і стилем. Приємні дрібниці для будинку завжди створюють особливу атмосферу затишку, і принесуть у ваш інтер'єр елегантність і шарм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Материал каркаса | фанера, натуральное дерево, деревянный брус, пластик |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Обивочный материал | Хлопок |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Подиум |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Высота | 440 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Длина | 940 мм |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Наличие ящика | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 14 |
| Категория | Крісла |
| Максимальна глибина сидіння, см | 44 |
| Максимальная высота | 44 |
| Материал основы | Пластик |
| Матеріал оббивки | бавовна |
| Наповнювач сидіння | пінополіуретан (ППУ) |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 94 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте







