Відкритий правий шезлонг Рим - вражає своєю винятковою якістю та сучасним дизайном. Його зручність і досконалість в поєднанні з використанням високоякісних матеріалів, таких як тканина та бавовна для оббивки, дерево модрина, фанера та масив дерева для каркасу, а також пінополіуретан для наповнення сидіння, роблять його ідеальним вибором для створення сучасного та комфортного інтер'єру. Можливість легкої комбінації модулів дозволяє досягти досконалості в будь-якому просторі, це відмінний вибір для елегантного та практичного приміщення, дозволяючи вам творити власний унікальний інтер'єр, підлаштовуючи його під ваш смак та потреби.
Розміри: ширина сидіння – 148 см, максимальна глибина сидіння 94 см, глибина сидіння – 64 см, висота до сидіння 38 см, висота 68 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | не раскладывается |
| Тип дивана | модульный |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Нет |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 68 см |
| Высота посадочной части дивана | 38 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, деревянный брус, фанера |
| Подлокотник | деревянный брус |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 34 |
| Вес (кг) | 34 |
| Висота до сидіння, см | 38 |
| Висота, см | 68 |
| Высота | 68 мм |
| Высота сидения | 38 мм |
| Глибина сидіння, см | 64 |
| Глубина дивана | 64 см |
| Длина | 148 мм |
| Длина дивана | 148 см |
| Категория | Дивани |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Максимальна глибина сидіння, см | 94 |
| Материал изготовления | Дерево |
| Материал каркаса | масив дерева + дерево модрини + фанера |
| Материал основы | Пластик |
| Матеріал оббивки | бавовна |
| Матрас | Да |
| Наличие колесиков | Нет |
| Наповнювач сидіння | пінополіуретан (ППУ) |
| Подушка-подголовник | Да |
| Складання | потребує складання |
| Столик | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Форма | модульні |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Ширина | 64 |
| Ширина сидіння, см | 148 |
- Цена: Цену уточняйте












