Банкетка BN-3 сірий велюр + срібло - це елегантний та стильний меблевий елемент. Оббивка - водовідштовхувальний велюр, який додасть м'якості та елегантності, створить відчуття розкоші та комфорту, додаючи приміщенню елегантності. Наповнювач сидіння пінополіуретан. Дерев’яний каркас гарантує надійність та довговічність завдяки міцній конструкції. Матеріал основи хромована сталь.
Ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить банкетку привабливим додатком до будь-яких меблів. Від кухні до вітальні, від офісу до ресторану — банкетка вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність.
Розміри: 99 х 45.5 х 46 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Материал каркаса | сталь |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Обивочный материал | Велюр |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13 кг |
| Высота | 460 мм |
| Глубина | 455 мм |
| Длина | 990 мм |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Наличие ящика | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 13 |
| Висота, см | 46 |
| Глибина сидіння, см | 45.5 |
| Категория | Стільці |
| Материал основы | хромована сталь |
| Матеріал оббивки | велюр |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 99 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте









