Модульна софа "Рим" сріблясто-сірий - це елегантний та стильний меблевий елемент, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр, ідеальний вибір для комфортного та стильного інтер'єру.
Його зручність і досконалість в поєднанні з використанням високоякісної бавовни для оббивки, дерево модрина, фанера та масив дерева для каркасу, а також пінополіуретан для наповнення сидіння, роблять його ідеальним вибором для створення сучасного та комфортного інтер'єру. Можливість легкої комбінації з модульних сегментів дозволяє досягти досконалості в будь-якому просторі, це відмінний вибір для елегантного та практичного приміщення, дозволяючи вам творити власний унікальний інтер'єр, підлаштовуючи його під ваш смак та потреби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | не раскладывается |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Колесики | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Габаритные размеры софы | |
| Высота софы | 68 см |
| Глубина софы | 94 см |
| Длина софы | 87 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, деревянный брус, фанера |
| Основание спального места | натуральное дерево, фанера, деревянный брус |
| Подлокотник | деревянный брус, натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Съемные чехлы | спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория | Дивани |
| Материал каркаса | дерево модрини, масив дерева, фанера |
| Материал основы | Пластик |
| Матеріал оббивки | бавовна |
| Наповнювач сидіння | пінополіуретан (ППУ) |
| Складання | потребує складання |
| Форма | модульні |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте










