Журнальний стіл "Палермо" чорний онікс - елегантний журнальний стіл з прямокутною формою, виготовлений із матової кераміки, матове МДФ. Основа виконана з фарбованого металу, МДФ надає столу стильний вигляд. Особливо слід відзначити його стільницю з кераміки, яка додає виробу естетику та шарм. Цей стіл не лише чудово виглядає, але і вкрай функціональний завдяки шухлядам розташованим під стільницею. Ідеальний вибір для тих, хто цінує якість та елегантність у меблях, втілення розкоші та елегантності. Цей стіл відзначається стильним виконанням у сучасному стилі, що поєднує елементи лофт та скандинавського дизайну.
Розміри: ширина 69,5 см, максимальна довжина стільниці 129,5 см, висота 43 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Покрытие | Порошковое |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Габаритные размеры столика | |
| Вес столика | 63 кг |
| Высота столика | 430 мм |
| Глубина столика | 695 мм |
| Длина столика | 1295 мм |
| Максимальная высота регулируемого столика | 430 мм |
| Минимальная высота регулируемого столика | 430 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | МДФ, сталь покрытая краской, металл |
| Полки | МДФ |
| Столешница | Керамика, МДФ |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики столика | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 63 |
| Висота, см | 43 |
| Довжина, см | 129.5 |
| Категория | Журнальні столи |
| Материал основы | МДФ, фарбований метал |
| Материал столешницы | матова кераміка, матове МДФ |
| Особенности | С ящиками |
| Складання | потребує складання |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 69.5 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте












