Барний стілець B-91 чорний - це елегантний та стильний меблевий елемент. Оббивка искусственная кожа. Кольори, яке пропонуємо, дозволяють відтворити ваш власний художній шедевр у власному домі чи офісі. Завдяки високому якісному металевому каркасу, стілець володіє високою міцністю і довговічністю, що робить його придатним для інтенсивного використання. Висота стільця регулюються за допомогою газліфта.
Має зручну підставку для ніг і спинку, поворотний, регулюється по висоті. Ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить привабливим додатком до будь-яких меблів. Від кухні до вітальні, від офісу до ресторану - вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність.
Розміри: ширина сидіння 58 см, максимальна глибина сидіння 55 см, глибина сидіння 46 см, висота до сидіння 64-84 см, висота 96-116 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | хромированный металл, металл |
| Наличие подлокотников | Да |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Особенности | Складной, Наличие спинки, Мягкое сидение |
| Поворотный механизм | Да |
| Подножка | Да |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип | Барный стул |
| Тип мебели | барный стул |
| Тип опор | 1 опора, Т-образные |
| Тип основания | Подиум |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет каркаса | Хром |
| Цвет обивки | Черный |
| Штабелируемый | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 960 мм |
| Высота сиденья стула | 640 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 960 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Ширина | 580 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | хромированная сталь, металл |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Сиденье | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 10 |
| Висота до сидіння, см | 64 |
| Висота, см | 96-116 |
| Глибина сидіння, см | 46 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 55 |
| Максимальная высота | 116 |
| Материал основы | хромована сталь |
| Матеріал оббивки | шкірзамінник |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 58 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте








