Софа "Лучіано" чорнильно-синій + чорний - чудова пряма не розкладна софа здатна створити атмосферу затишку та елегантності в будь-якому інтер'єрі, ідеально підходить для вітальні, кабінету або будь-якого іншого приміщення, елегантний, комфорний та сучасний вигляд додасть шарму будь-якому інтер'єру. Завдяки оббивці з лляної тканини та надійній основі (ніжки)з алюмінієвого сплаву із титановим покриттям та каркасу з дерева модрини, масиву дерева, фанери, він не лише виглядає шикарно, але й забезпечує надійність і довговічність конструкції і прослужить вам довгі роки. Зручні м'які сидіння і підлокітники забезпечують відмінну підтримку для тіла під час відпочинку. Наповнювач сидіння та подушок з макроволокна, пінополіуретану (ППУ), пух-перо забезпечує зручність і м'якість сидіння, що дозволить вам розслабитися після напруженого дня.
Зробіть свій простір особливим з цією елегантною та функціональною софою, яка обов'язково приверне увагу всіх ваші гостей!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | не раскладывается |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Количество подлокотников | 2 шт |
| Наличие спинки | Да |
| Габаритные размеры софы | |
| Высота сиденья софы | 45 см |
| Высота софы | 71 см |
| Глубина софы | 97 см |
| Длина софы | 234 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 234 см |
| Ширина спального места | 63 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, деревянный брус, фанера |
| Ножки | металл |
| Основание спального места | натуральное дерево, пружинная змейка, деревянный брус |
| Подлокотник | деревянный брус, натуральное дерево, фанера |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Съемные чехлы | не съемные |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 72 |
| Висота до підлокітників, см | 54 |
| Висота до сидіння, см | 45 |
| Висота, см | 71 |
| Глибина сидіння, см | 63 |
| Категория | Дивани |
| Максимальна глибина сидіння, см | 97 |
| Материал каркаса | дерево модрини, масив дерева, фанера |
| Материал основы | алюмінієвий сплав із титановим покриттям |
| Матеріал оббивки | льон |
| Наповнювач сидіння | макроволокно, пінополіуретан (ППУ), пух-перо |
| Складання | потребує складання |
| Форма | прямі |
| Ширина сидіння, см | 234 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте












