Кутовий диван "Леонардо" бежевий льон + чорний (R) - чудовий кутовий диван здатний створити атмосферу затишку та елегантності в будь-якому інтер'єрі, ідеально підходить для вітальні, кабінету або будь-якого іншого приміщення. Його елегантний та сучасний вигляд додасть шарму будь-якому інтер'єру. Завдяки натуральній оббивці з бавовни та надійному алюмінієвому сплаву з титановим покриттям, він не лише виглядає шикарно, але й забезпечує надійність і довговічність конструкції і прослужить вам довгі роки. Наповнювач сидіння з макроволокна та пінополіуретану (ППУ) забезпечує зручність і м'якість сидіння, що дозволить вам розслабитися після напруженого дня. Крім того, його міцний каркас з дерева модрини, масиву дерева і фанери забезпечує надійність і стійкість.
Зробіть свій простір особливим з цим елегантним та функціональним диваном, який обов'язково приверне увагу всіх ваші гостей!
Розміри: Кут права сторона, Ширина сидіння 280 см, Максимальна глибина сидіння 98,166 см, Глибина сидіння 55, 123 см, Висота до сидіння 45 см, Висота до підлокітників 64 см, Висота 76-96 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | правый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 96 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 96 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 280 см |
| Ширина спального места | 98 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, фанера |
| Опоры | металл |
| Основание спального места | фанера, деревянный брус |
| Подлокотник | деревянный брус, фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Сторона угла дивана | правый |
| Съемные подушки | спинки |
| Съемные чехлы | спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 208 |
| Висота до підлокітників, см | 64 |
| Висота до сидіння, см | 45 |
| Висота, см | 76-96 |
| Глибина сидіння, см | 55,123 |
| Глубина дивана | 98 см |
| Длина дивана | 280 см |
| Категория | Дивани |
| Максимальна глибина сидіння, см | 98,166 |
| Материал каркаса | дерево модрини, масив дерева, фанера |
| Материал основы | алюмінієвий сплав із титановим покриттям |
| Матеріал оббивки | бавовна |
| Механизм | електро-реклайнер |
| Наповнювач сидіння | макроволокно, пінополіуретан (ППУ) |
| Складання | потребує складання |
| Форма | кутові |
| Шезлонг 1, см | 166 |
| Шезлонг 2, см | 123 |
| Ширина сидіння, см | 280 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте












