Софа "Леон" капучино + чорний - чудова пряма не розкладна софа здатна створити атмосферу затишку та елегантності в будь-якому інтер'єрі, ідеально підходить для вітальні, кабінету або будь-якого іншого приміщення, елегантний, комфорний та сучасний вигляд додасть шарму будь-якому інтер'єру. Завдяки оббивці з велюру антикіготь та надійній основі з фарбованого металу та каркасу з масиву дерева, софа не лише виглядає шикарно, але й забезпечує надійність і довговічність конструкції і прослужить вам довгі роки. Зручне м'яке сидіння з знімних подушок і підлокітники забезпечують відмінну підтримку для тіла під час відпочинку. Наповнювач сидіння з холофайбер забезпечує зручність і м'якість сидіння, що дозволить вам розслабитися після напруженого дня.
Зробіть свій простір особливим з цією елегантною та функціональною софою, яка обов'язково приверне увагу всіх ваші гостей!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие спального места | Да |
| Обивочный материал | Велюр |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | не раскладывается |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная подушка | 6 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Количество подлокотников | 2 шт |
| Наличие спинки | Да |
| Габаритные размеры софы | |
| Высота сиденья софы | 47 см |
| Высота софы | 85 см |
| Глубина софы | 95 см |
| Длина софы | 186 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 47 см |
| Длина спального места | 186 см |
| Ширина спального места | 60 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, деревянный брус |
| Ножки | металл |
| Основание спального места | натуральное дерево |
| Подлокотник | деревянный брус, натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | холофайбер |
| Подушка спинки | холофайбер |
| Спальное место | холофайбер |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки, сидения |
| Съемные чехлы | не съемные |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 40 |
| Висота до сидіння, см | 47 |
| Висота, см | 85 |
| Глибина сидіння, см | 60 |
| Категория | Дивани |
| Максимальна глибина сидіння, см | 95 |
| Материал каркаса | масив дерева |
| Материал основы | фарбований метал |
| Матеріал оббивки | велюр антикіготь |
| Наповнювач сидіння | холофайбер |
| Складання | потребує складання |
| Форма | прямі |
| Ширина сидіння, см | 186 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте












