Банкетка "Франческа" сірий + золото - це елегантний та стильний меблевий елемент. Оббивка - водовідштовхувальний велюр, який додасть м'якості та елегантності, створить відчуття розкоші та комфорту, додаючи приміщенню елегантності. Наповнювач сидіння пінополіуретан. Дерев’яний каркас гарантує надійність та довговічність завдяки міцній конструкції. Матеріал основи латунь.
Ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить банкетку привабливим додатком до будь-яких меблів. Від кухні до вітальні, від офісу до ресторану — банкетка вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність.
Розміри: 153 х 46 х 48 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Материал каркаса | деревянный брус, металл |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Обивочный материал | Велюр |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Серый |
| Цвет каркаса | Золотой |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16 кг |
| Высота | 480 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Длина | 1530 мм |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Наличие ящика | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 16 |
| Висота, см | 48 |
| Глибина сидіння, см | 46 |
| Категория | Стільці |
| Материал основы | латунь |
| Матеріал оббивки | водовідштовхувальний велюр |
| Наповнювач сидіння | пінополіуретан (ППУ) |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 153 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте












