Пуф "Альпака" білий + золото - це втілення розкоші та функціональності. Його зручність і досконалість в поєднанні з використанням високоякісної тканини штучне хутро для оббивки роблять його ідеальним вибором для створення сучасного та комфортного інтер'єру.
Каркас хромована сталь гарантує надійність та довговічність, є надзвичайно надійними і зручними для використання, ніжки мають пластикові заглушки від пошкоджень підлоги.
Можливість легкої комбінації з іншими елементами дозволяє досягти досконалості в будь-якому просторі. Це відмінний вибір для елегантного та практичного приміщення, дозволяючи вам творити власний унікальний інтер'єр, підлаштовуючи його під ваш смак та потреби.
Пуф має високу навантажувальну здатність, що робить його практичним і функціональним елементом меблів у будь-якому приміщенні. Його легко переміщувати завдяки невеликій вазі. Крім того, його стильний дизайн створить атмосферу розкоші та елегантності у вашому будинку чи офісі, а ви будете насолоджуватися комфортом і стилем. Приємні дрібниці для будинку завжди створюють особливу атмосферу затишку, і принесуть у ваш інтер'єр елегантність і шарм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал каркаса | фанера, хромированная сталь, металл |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Обивочный материал | Мебельный мех |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Цвет каркаса | Золотой |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Длина | 450 мм |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8 |
| Висота, см | 50 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 45 |
| Материал основы | хромована сталь (золото) |
| Матеріал оббивки | штучне хутро |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 45 |
- Цена: Цену уточняйте








