Барний стілець В-102 бренді + чорний - шедевр у власному домі чи офісі. Завдяки високому якісному металевому каркасу, стілець володіє високою міцністю і довговічністю, що робить його придатним це елегантний та стильний меблевий елемент. Оббивка штучна шкіра. Кольори, яке пропонуємо, дозволяють відтворити ваш власний художній для інтенсивного використання. Висота стільця регулюються за допомогою газліфта.
Має зручну підставку для ніг і спинку, поворотний, регулюється по висоті. Ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить привабливим додатком до будь-яких меблів. Від кухні до вітальні, від офісу до ресторану - вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність.
Розміри: ширина сидіння 50 см, максимальна глибина сидіння 59 см, глибина сидіння 42 см, висота до сидіння 61.5-81,5 см, висота 92-112 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл покрытый порошковой краской, металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Особенности | Складной, Наличие спинки, Мягкое сидение |
| Поворотный механизм | Да |
| Подножка | Да |
| Покрытие | Краска |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип | Барный стул |
| Тип мебели | барный стул |
| Тип опор | 1 опора, Т-образные |
| Тип основания | Подиум |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Штабелируемый | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 кг |
| Высота | 920 мм |
| Высота сиденья стула | 61.5 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 920 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 9 кг |
| Ширина | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | нержавеющая сталь, сталь, металл |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Сиденье | металл, экокожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 9 |
| Висота до сидіння, см | 61.5-81,5 |
| Висота, см | 92-112 |
| Глибина сидіння, см | 42 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 59 |
| Максимальная высота | 112 |
| Материал основы | фарбований метал |
| Матеріал оббивки | шкірзамінник |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 50 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте








