Напівбарний стілець B-16 бежевий антік + чорний - шедевр у власному домі, офісі чи громадських закладах. Стілець володіє високою міцністю і довговічністю, елегантний та стильний меблевий елемент.
Дивовижний бежовий колір стільця додає шарму. Оббивка екошкіра– ідеальний матеріал для оббивки меблів, міцний та зносостійкий, м'який та гладкий, практичний та витончений. Каркас металевий фарбований чорний колір гарантує надійність та довговічність, є надзвичайно надійними і зручними для використання, ніжки мають пластикові заглушки від пошкоджень підлоги. Зручна підніжка чорного кольору.
Ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить привабливим додатком до будь-яких меблів. Від кухні до вітальні, від офісу до ресторану - вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | 4 ножки, Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 930 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл, сталь покрытая краской |
| Обивочный материал | Экокожа |
| Сиденье | металл, искусственная кожа |
| Спинка | экокожа, металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 7 |
| Висота до сидіння, см | 66 |
| Висота, см | 93 |
| Глибина сидіння, см | 38 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 48 |
| Материал основы | фарбований метал |
| Матеріал оббивки | шкірзамінник |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 44 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте












