Стіл барний BT-01 бетон + чорний - елегантний барний стіл з круглою формою стільниці. Виготовлений із найвищою увагою до деталей, він обіцяє не лише забезпечити комфорт під час обіду, але й стати перлиною вашого інтер'єру.
Стільниця виготовлена з ламінованого МДФ кольору, який імітує текстуру бетону, надаючи столу вишуканий вигляд. Металева опора чорного кольору виконана з вищою мірою надійності та додає незвичайну легкість конструкції. . Порошкове покриття каркасу забезпечує захист від корозії та подовження терміну служби столу.
Цей стіл чудово виглядає і є ідеальним виробом для тих, хто цінує якість та елегантність у меблях, втілення розкоші та елегантності. Стіл відзначається стильним виконанням у сучасному стилі, це втілення стилю та розумної конструкції, що робить його ідеальним елементом для дому, офісу чи громадського харчування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 25 кг |
| Высота стола | 900 мм |
| Длина стола | 800 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | МДФ ламинированный |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 25 |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 90 |
| Диаметр столешницы | 800 |
| Діаметр, см | 80 |
| Категория | Столи |
| Материал основы | фарбований метал |
| Складання | потребує складання |
| Основные атрибуты | |
| Возможность регулировки высоты стола | Нет |
| Количество опор | 1 (шт.) |
| Материал основания | Металл |
| Материал столешницы | МДФ ламинированный |
| Форма | Круглая |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте







