Журнальний стіл CL-1 прозорий + золото - елегантний журнальний стіл з прямокутною формою. Його стільниця виготовлена із глянцевого гартованого скла, надаючи столу вишуканий вигляд. Опора з хромованої сталі (золотий колір) виконана з вищою мірою надійності та додає незвичайну легкість конструкції.
Цей стіл чудово виглядає і є ідеальним виробом для тих, хто цінує якість та елегантність у меблях, втілення розкоші та елегантності. Цей стіл відзначається стильним виконанням у сучасному стилі, що поєднує елементи Лофт та Скандинавського дизайну.
Унікальна універсальність столу проявляється у його здатності легко вписуватися в різноманітні інтер'єри. Пластикові заглушки, які додають практичності, захищають підлогове покриття від подряпин. Цей стіл – втілення сучасного стилю та розумної конструкції, що робить його ідеальним елементом для дому чи офісу.
Розміри: ширина 120 см, довжина 60 см, висота 40 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковое |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Прозрачный |
| Габаритные размеры столика | |
| Вес столика | 22.9 кг |
| Высота столика | 400 мм |
| Глубина столика | 600 мм |
| Длина столика | 1200 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | сталь покрытая краской, металл, сталь, хромированная сталь |
| Столешница | каленое стекло, стекло прозрачное, стекло |
| Фасады | стекло, стекло прозрачное |
| Дополнительные характеристики столика | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 22.9 |
| Висота, см | 40 |
| Довжина, см | 120 |
| Категория | Журнальні столи |
| Материал основы | хромована сталь (золото) |
| Материал столешницы | глянцеве гартоване скло |
| Складання | потребує складання |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 60 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте









