Крісло "Сильвія" смарагдовий + золото - це елегантний та вишуканий меблевий елемент, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр, ідеальний вибір для комфортного та стильного інтер'єру.
Дивовижний смарагдовий колір крісла додає шарму, оббивка велюр – ідеальний матеріал для оббивки меблів, міцний та зносостійкий, м'який та гладкий, практичний та витончений. Каркас з масиву дерева і матеріал основи латунь гарантують надійність та довговічність, є надзвичайно надійними і зручними для використання, ніжки мають пластикові заглушки від пошкоджень підлоги. Наповнювач пінополіуретан (ППУ).
Його ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить його привабливим додатком до меблів. Від спальні до вітальні, від приймальні до кабінету, бару до ресторану — крісло вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність. Завдяки елегантному дизайну крісло стане не тільки стильним акцентом, але й виразом вашого прагнення до якості та комфорту, де кожна деталь має значення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Тип опор | 4 ножки, Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый |
| Цвет каркаса | Золотой |
| Цвет обивки | Зеленый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево, металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр, металл, натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево, металл, велюровая ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 19 |
| Висота до сидіння, см | 40 |
| Висота, см | 80 |
| Глибина сидіння, см | 50 |
| Категория | Крісла |
| Максимальна глибина сидіння, см | 80 |
| Материал каркаса | масив дерева |
| Материал основы | латунь |
| Матеріал оббивки | велюр |
| Наповнювач сидіння | пінополіуретан (ППУ) |
| Складання | потребує складання |
| Цвет | Изумрудный |
| Ширина сидіння, см | 70 |
- Цена: Цену уточняйте












