Стіл круглий МДФ T-318 білий мармур + білий - вишуканий обідній нерозкладний круглий стіл від Vetro, який об'єднує в собі елегантний дизайн та надійну конструкцію. Виготовлений із найвищою увагою до деталей, він обіцяє не лише забезпечити комфорт під час обіду, але й стати перлиною вашого інтер'єру.
1.Елегантний дизайн: Кругла форма та ламіноване МДФ надають столу сучасний і розкішний вигляд, що чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Каркас білого кольору надає стильний вигляд.
2. Висока якість матеріалів: ламіноване МДФ забезпечує стійкість до подряпин і вологості.
3. Порошкове покриття каркасу: Захист від корозії та подовження терміну служби столу.
4. Функціональність: Прекрасне доповнення до вашого інтер'єру та комфортне місце для спільних приємних моментів з рідними та близькими. Ідеальний елемент для дому чи офісу.
5. Простота збірки: Легка в установці та зручна у використанні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Белый мрамор |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый мрамор, Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 18 кг |
| Высота стола | 745 мм |
| Длина стола | 800 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | МДФ ламинированный, МДФ крашеный |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 18 |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 74.5 |
| Діаметр, см | 80 |
| Категория | Столи обідні |
| Материал основы | фарбований метал |
| Материал столешницы | ламіноване МДФ |
| Складання | потребує складання |
| Форма | круглі |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте









