Керамічний стіл Бруно TML-880 білий мармур + чорний - сучасний обідній розкладний стіл на ніжці модерн, який легко впишеться в будь-який інтер'єр від сучасного до класичного. Стільниця, колір білий мармур, виготовлена з матової кераміки і гартованого скла, не лише елегантна але й практична, стійка до подряпин і зносу. Завдяки автоматичному розкладному механізму стіл можна збільшити з 180 до 240 см, створюючи комфортне середовище для родинного кола чи на виробництві, офісі. Вкладка матова кераміка, гартоване скло. Матеріал основи фарбований метал.
Цей стіл чудово виглядає і є ідеальним виробом для тих, хто цінує якість та елегантність у меблях, втілення стилю та розумної конструкції, що робить його ідеальним елементом для офісу чи дому, та стане не лише стильним елементом інтер'єру, а й затишним місцем для відпочинку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | раздвижной, стол раздвижной, раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Белый мрамор |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Белый мрамор, Белый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 129 кг |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1800 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2400 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1800 мм |
| Ширина стола | 895 мм |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл, сталь покрытая краской |
| Столешница | каленое стекло, Керамика |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 129 |
| Вид | розкладні |
| Висота, см | 76 |
| Довжина, см | 180 |
| Категория | Столи обідні |
| Максимальна довжина стільниці, см | 240 |
| Материал основы | фарбований метал |
| Материал столешницы | матова кераміка, гартоване скло |
| Матеріал вкладки | матова кераміка, гартоване скло |
| Механизм | автоматичний |
| Складання | потребує складання |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 89.5 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте












