Барний стілець B-104 сірий антік + чорний - це елегантний та стильний меблевий елемент. Оббивка з шкірозамінника. Різноманіття кольорів, яке пропонуємо, дозволяє відтворити ваш власний художній шедевр у власному домі чи офісі. Від класичних нейтральних відтінків, що створюють атмосферу спокою, до вишуканих яскравих кольорів, які додають енергії та виразності — у нас є ідеальний варіант для кожного смаку. Завдяки високому якісному металевому каркасу, стілець володіє високою міцністю і довговічністю, що робить його придатним для інтенсивного використання.
Має зручну підставку для ніг і спинку, поворотний, регулюється по висоті. Ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить привабливим додатком до будь-яких меблів. Від кухні до вітальні, від офісу до ресторану — вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність.
Розміри: 43 х 36 х 80 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | сталь покрытая краской, металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Особенности | Складной, Высокая спинка, Наличие спинки, Мягкое сидение |
| Поворотный механизм | Нет |
| Подножка | Да |
| Покрытие | Краска |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип | Барный стул |
| Тип мебели | барный стул |
| Тип опор | Круг, 1 опора |
| Тип основания | Подиум |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Штабелируемый | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Высота | 800 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 800 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | сталь, металл |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Сиденье | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8 |
| Висота до сидіння, см | 60-80 |
| Висота, см | 80 |
| Глибина сидіння, см | 36 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 50 |
| Максимальная высота | 110 |
| Материал основы | фарбований метал |
| Матеріал оббивки | шкірзамінник |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 43 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте








